zdje 1

ZAUFAJ INSTYNKTOWI. WYBIERZ BMW SERII 1.

a[href|target],strong,b,br,p,hr

BMW Comfort Lease to najprostsza droga do Twojego nowego BMW. Wybierz model, który podpowiada Ci Twój instynkt i ciesz się radością z jazdy. 
Z promocyjnym finansowaniem to łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek: 0% opłaty wstępnej na wybrane modele, niskie miesięczne raty i 5 lat bezpłatnych przeglądów.
Z BMW Comfort Lease spłacasz tylko część samochodu, która zużywa się w trakcie umowy. Po zakończeniu umowy możesz zachować swoje BMW lub wymienić je na nowe.Szanując Twoją prywatność informujemy, że dane kontaktowe pozyskane za pomocą narzędzi reklamowych portalu społecznościowego Facebook wykorzystane zostaną tylko w celu przedstawienia oferty handlowej dotyczącej zakupu samochodu BMW z oferty BMW Frank-Cars, ul. Jagiellońska 153, 42-200 Częstochowa.
Jednocześnie informujemy, że Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom ani podmiotom trzecim. Podanie danych jest dobrowolne, a Ty w każdym momencie masz możliwość ich poprawy lub żądania ich usunięcia, za wyjątkiem tych, które są niezbędne do realizacji umowy lub zlecenia.


Zaufaj Instynktowi. Wybierz BMW Serii 1.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Frank Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.