Zdjęcie 1

SAMOCHODY BMW DOSTĘPNE OD RĘKI.

Jazda samochodem BMW to Radość na którą nie musisz czekać!
Już dziś wybierz swój model i wyjedź nim prosto z salonu.
Dealer BMW Frank-Cars zaprasza.


Szanując Twoją prywatność informujemy, że dane kontaktowe pozyskane za pomocą narzędzi reklamowych portalu społecznościowego Facebook wykorzystane zostaną tylko w celu przedstawienia oferty handlowej dotyczącej zakupu samochodu BMW z oferty BMW Frank-Cars, ul. Jagiellońska 153, 42-200 Częstochowa.
Jednocześnie informujemy, że Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom ani podmiotom trzecim. Podanie danych jest dobrowolne, a Ty w każdym momencie masz możliwość ich poprawy lub żądania ich usunięcia, za wyjątkiem tych, które są niezbędne do realizacji umowy lub zlecenia.


Skontaktuj się z nami.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie Frank Cars sp. z o.o. sp. k., ul. Jagiellońska 153, 42-200 Częstochowa. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.