PRODUKTY BMW.
Dealer BMW Frank-Cars Częstochowa.

Produkty BMW to nie tylko samochody BMW. Wszelkie przedmioty których potrzebują użytkownicy

Naczelną zasadą BMW jest „The Ultimate Driving Experience”. Zgodnie z tym motto dbamy o najwyższej klasy obsługę serwisową. BMW oraz sieć sprzedaży detalicznej BMW niezwykle poważnie podchodzi do tego zobowiązania zapewniając klientom profesjonalne wsparcie w zakresie części serwisu oraz usług finansowych.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Celem BMW Financial Services jest zapewnienie Państwu - jako Klientom BMW - takiego rodzaju produktów, profesjonalizmu i skutecznych usług, jakie są niezbędne dla przeniesienia przyjemnych i wartych zapamiętania doznań z salonu samochodowego na drogi.
W trosce o przyjemną i bezproblemowa jazdę naszymi samochodami, skomponowaliśmy portfolio innowacyjnych produktów leasingowych, finansowania i ubezpieczeniowych specjalnie dostosowanych dla Waszych potrzeb i potrzeb Waszego BMW.

Radość z salonu samochodów BMW można przenieść na drogi. Kobieta jest zadowolona.

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

Daj się zainspirować różnorodnej ofercie oryginalnych akcesoriów BMW – wybierz idealne wyposażenie swojego samochodu na każdy wyjazd. Wypróbuj inteligentne rozwiązania transportowe i informacyjno – rozrywkowe, propozycje wyposażenia wnętrza oraz linię super sportowych akcesoriów M Performance. Wszystkie oryginalne akcesoria BMW są „szyte na miarę” specjalnie dla Twojego modelu BMW. Dzięki temu możesz liczyć na niezrównany komfort i przyjemność z jazdy.

Akcesoria BMW to bogata oferta dla każdego. Samochody BMW podczas wyjazdu wyposażone w inteligentne rozwiązania transportowe.

USŁUGI SERWISOWE BMW.

Jakość, efektywność i innowacja – to trzy filary serwisu BMW, na których nasi Klienci mogą zawsze polegać. BMW już w fazie planowania nowych pojazdów myśli o przyszłych usługach i koncepcjach serwisowych, a także angażuje cały swój potencjał, aby móc zaoferować kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

W swoim lokalnym serwisie BMW zawsze dokładnie wiesz, na co możesz liczyć: na jakość oraz kompetencję przy przeglądach i naprawach prowadzonych przez wykwalifikowany personel posługujący się nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i narzędziami. Zatroszczymy się o to, aby Twój samochód był zawsze w nienagannym stanie. Przy każdym przeglądzie i każdej konserwacji robimy wszystko, aby zapewnić Ci radość z jazdy Twoim BMW.

BMW rozłożone na części pierwsze wraz z pracownikiem serwisu BMW.

BMW LIFESTYLE.

Każdy dzień jest niepowtarzalny. Kryje w sobie obietnicę niezliczonych przeżyć, które będziesz dzielić z innymi: fascynującą pracę, ekskluzywne wakacje, wycieczkę z przyjaciółmi i czas wolny w gronie rodziny. Cokolwiek przyniesie nowy dzień - będzie właśnie taki, jak ma być. Ponieważ to Ty nadasz mu kształt. W swoim indywidualnym stylu. Zajrzyj do naszego katalogu BMW Lifestyle i daj się zainspirować.

Ekskluzywny krajobraz, ekskluzywny samochód BMW i ekskluzywna kobieta w stylu Lifestyle.

SKLEP BMW CONNECTED DRIVE DLA KLIENTÓW.

Sklep BMW ConnectedDrive oferuje szeroką gamę indywidualnie dostępnych usług i aplikacji, które możesz obsługiwać w swoim samochodzie. Asortyment obejmuje między innymi rozrywkę online, komunikaty drogowe podawane w czasie rzeczywistym (RTTI), pakiet BMW Online, usługi zdalne i wiele innych propozycji – gdy tylko chcesz i przez taki okres, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Wyjątkowo praktyczne: ze Sklepu BMW ConnectedDrive można wygodnie korzystać za pośrednictwem komputera, a nawet bezpośrednio na monitorze pokładowym w BMW. Internetowo można też zarządzać zainstalowanymi usługami poprzez Portal Klienta My BMW ConnectedDrive i dopasowywać ustawienia. Zdalny kokpit w Portalu Klienta BMW pozwala na odbieranie informacji o aktualnym stanie Twojego BMW oraz aktywację i obsługę usług zdalnych.

BMW ConnectedDrive to usługi i aplikacje, które są możliwe do obsługi w samochodzie.

APLIKACJE MOBILNE BMW.

Pobierz wybrane aplikacje i korzystaj z nich na smartfonie, tablecie lub bezpośrednio w swoim BMW. Sprawdź aplikacje mobilne dostępne w Polsce.

Aplikacje mobilne BMW. Telefon w dłoni męzczyzny, który prezentuje aplikację kobiecie.

URZĄDZENIA MOBILNE.

Za pomocą technologii Bluetooth i złącza audio USB Twoje BMW łączy się z urządzeniami mobilnymi, a kierowca nawet podczas jazdy ma zapewniony doskonały kontakt ze światem zewnętrznym. Czy to rozmowy telefoniczne, słuchanie muzyki czy wyświetlanie książki adresowej – obsługujesz swoje urządzenie w prosty sposób za pomocą elementów obsługi i monitora pokładowego. Systemy smartfonów, odtwarzaczy muzycznych i tabletów nieustannie się rozwijają. Dzięki aktualizacji oprogramowania Twoje aplikacje i Twoje BMW będą zawsze na bieżąco. I umożliwią Ci korzystanie z urządzeń mobilnych w samochodzie.

Urządzenie mobilne w samochodzie BMW wykorzystujące technologie Bluetooth i złacza audio USB.