NOWA ERA RADOŚCI Z JAZDY.

NOWA ERA RADOŚCI Z JAZDY.

BMW iX3 otwiera nową erę radości z jazdy bez emisji spalin. Odkryj pierwsze w pełni elektryczne BMW Sport Activity Vehicle, które łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch światów: dynamikę jazdy i najwyższą jakość BMW X3 ze zwiększonymi osiągami i wydajnością technologii BMW eDrive piątej generacji. Dzięki zasięgowi do 460 km* i zużyciu energii od 18,5 kWh/100 km* BMW iX3 wyznacza nowe standardy. A inteligentne produkty i dostosowane do potrzeb usługi BMW Charging sprawiają, że ładowanie jest łatwiejsze, szybsze i wydajniejsze niż kiedykolwiek dotąd. W pełni dopracowane, w pełni elektryczne: BMW iX3 już dzisiaj demonstruje elektryzującą przyszłość.

* Dane obliczono zgodnie z metodą pomiarową WLTP.

STYLISTYKA
BMW iX3.

Atrakcyjne zewnętrzne i wewnętrzne elementy stylistyczne.

BMW iX3 łączy innowacyjność i ekspresję. Wyraźne, mocne kontury nadają mu nowoczesny i purystyczny wygląd, a wyraziste akcenty BMW podkreślają ekskluzywny charakter pierwszego w pełni elektrycznego SAV-a. Imponuje specyficzną atrapą chłodnicy BMW o siatkowej strukturze z poziomymi „bryłkami”. Nowe 20-calowe aerodynamiczne obręcze kół i dyfuzor z wstawkami w kolorze niebieskim BMW i konsekwentnie kontynuują specyficzną stylistykę aż po tył pojazdu.
Wnętrze z indywidualnymi detalami, takimi jak listwy progowe BMW oraz oferowane standardowo oświetlenie ambientowe BMW z domyślnym kolorem niebieskim, tworzą nowoczesną, elegancką atmosferę. Zestaw wskaźników i monitor pokładowy, precyzyjnie dopasowane do napędu elektrycznego oraz dyskretne symbole BMW iX3 na konsoli środkowej, podkreślają wyjątkowość tego pojazdu. W ten sposób BMW iX3 prezentuje swój elektryzujący charakter – bez kompromisów.

  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3

  NAJWAŻNIEJSZE CECHY BMW iX3.

  W napięciu gotowe do startu.

  ZAMÓW BMW iX3.

  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3
  BMW ix3

  BMW iX3 - ZAPYTAJ O OFERTĘ.

  Zgoda na komunikację marketingową

  Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Frank Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

  Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

  Aktualności.